Podradzka šesťdesiatka 7. kolo SLv60 - 2026 — tlač štartových listín
Kategórie
Start list
Podradzka šesťdesiatka 7. kolo SLv60 - 2026
Spišské Podhradie, 3. 10. 2026
Prípravka dievčatá
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
1
|
(1)
Vivien Hmelárová
Spišské Vlachy
4
1. 32.66 · 2. 38.33
|
Spišské Vlachy | 4 | 1 | 32.66 | 1 | 38.33 | 32.66 | 7 | |
|
2
|
(2)
Liana Štrauchová
Smižany
8
1. 23.33 · 2. 21.28
|
Smižany | 8 | 2 | 23.33 | 2 | 21.28 | 21.28 | 4 | ||
| 2 |
3
|
Nosice 7 1. 29.39 · 2. 26.70 | Nosice | 7 | 1 | 29.39 | 1 | 26.70 | 26.70 | 6 | |
|
4
|
(4)
Adela Mašanová
Malý Lapáš
8
1. 24.25 · 2. 25.75
|
Malý Lapáš | 8 | 2 | 24.25 | 2 | 25.75 | 24.25 | 5 | ||
| 3 |
5
|
Hôrka 7 1. 77.20 · 2. 36.02 | Hôrka | 7 | 1 | 77.20 | 1 | 36.02 | 36.02 | 8 | |
|
6
|
(6)
Barbora Šebeňová
Kolárovice
8
1. 20.89 · 2. 21.34
|
Kolárovice | 8 | 2 | 20.89 | 2 | 21.34 | 20.89 | 3 | ||
| 4 |
7
|
Nosice 8 1. 21.12 · 2. 19.95 | Nosice | 8 | 1 | 21.12 | 1 | 19.95 | 19.95 | 2 | |
|
8
|
(8)
Ema Švíková
Kolárovice
7
1. 19.24 · 2. 20.84
|
Kolárovice | 7 | 2 | 19.24 | 2 | 20.84 | 19.24 | 1 |
Start list
Podradzka šesťdesiatka 7. kolo SLv60 - 2026
Spišské Podhradie, 3. 10. 2026
Prípravka chlapci
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
13
|
(13)
Samuel Lipovský
Smižany
8
1. 18.82 · 2. 20.76
|
Smižany | 8 | 1 | 18.82 | 1 | 20.76 | 18.82 | 6 | |
|
14
|
(14)
Oliver Deviatka
Malý Lapáš
8
1. 23.17 · 2. 21.31
|
Malý Lapáš | 8 | 2 | 23.17 | 2 | 21.31 | 21.31 | 7 | ||
| 2 |
15
|
(15)
Tomáš Mošad
Madunice
8
1. 20.21 · 2. 18.66
|
Madunice | 8 | 1 | 20.21 | 1 | 18.66 | 18.66 | 4 | |
|
16
|
Babulicov Vrch 8 1. 36.88 · 2. 18.78 | Babulicov Vrch | 8 | 2 | 36.88 | 2 | 18.78 | 18.78 | 5 | ||
| 3 |
17
|
(17)
Samuel Janšík
Hôrka
4
1. NP · 2. 61.02
|
Hôrka | 4 | 1 | NP | 1 | 61.02 | 61.02 | 12 | |
|
18
|
(18)
Juraj Golis
Zákopčie Tarabov
8
1. 23.98 · 2. 18.33
|
Zákopčie Tarabov | 8 | 2 | 23.98 | 2 | 18.33 | 18.33 | 3 | ||
| 4 |
19
|
(19)
Lukáš Deviatka
Malý Lapáš
6
1. 37.45 · 2. 34.98
|
Malý Lapáš | 6 | 1 | 37.45 | 1 | 34.98 | 34.98 | 10 | |
|
20
|
(20)
Matej Galarovič
Spišské Podhradie
6
1. 26.91 · 2. 26.61
|
Spišské Podhradie | 6 | 2 | 26.91 | 2 | 26.61 | 26.61 | 8 | ||
| 5 |
21
|
(21)
Šimon Janek
Madunice
8
1. 17.75 · 2. 17.76
|
Madunice | 8 | 1 | 17.75 | 1 | 17.76 | 17.75 | 1 | |
|
22
|
(22)
Tadeáš Franek
Zákopčie Tarabov
8
1. 18.09 · 2. 20.36
|
Zákopčie Tarabov | 8 | 2 | 18.09 | 2 | 20.36 | 18.09 | 2 | ||
| 6 |
23
|
(23)
Samuel Galarovič
Spišské Podhradie
4
1. 55.11 · 2. 45.37
|
Spišské Podhradie | 4 | 1 | 55.11 | 1 | 45.37 | 45.37 | 11 | |
|
25
|
(25)
Jakub Čičkán
Nosice
7
1. 29.26 · 2. 29.23
|
Nosice | 7 | 2 | 29.26 | 2 | 29.23 | 29.23 | 9 |
Start list
Podradzka šesťdesiatka 7. kolo SLv60 - 2026
Spišské Podhradie, 3. 10. 2026
Mladšie dievčatá 10
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
29
|
(29)
Barbora Golisová
Zákopčie Tarabov
10
1. 24.09 · 2. 23.65
|
Zákopčie Tarabov | 10 | 1 | 24.09 | 1 | 23.65 | 23.65 | 12 | |
|
30
|
(30)
Lenka Sokolská
Spišské Podhradie
9
1. 18.60 · 2. 19.12
|
Spišské Podhradie | 9 | 2 | 18.60 | 2 | 19.12 | 18.60 | 8 | ||
| 2 |
31
|
(31)
Lucia Mašanová
Malý Lapáš
10
1. NP · 2. NP
|
Malý Lapáš | 10 | 1 | NP | 1 | NP | NP | 14 | |
|
32
|
(32)
Karolína Bieliková
Hliník nad Váhom
10
1. 21.05 · 2. NP
|
Hliník nad Váhom | 10 | 2 | 21.05 | 2 | NP | 21.05 | 11 | ||
| 3 |
34
|
(34)
Naomi Vavrová
Spišská Teplica
9
1. 38.73 · 2. 18.23
|
Spišská Teplica | 9 | 1 | 38.73 | 1 | 18.23 | 18.23 | 6 | |
|
35
|
(35)
Nina Chobotová
Pohranice
10
1. 19.73 · 2. NP
|
Pohranice | 10 | 2 | 19.73 | 2 | NP | 19.73 | 10 | ||
| 4 |
36
|
(36)
Eliška Plačková
Zákopčie Tarabov
9
1. 17.77 · 2. 17.68
|
Zákopčie Tarabov | 9 | 1 | 17.77 | 1 | 17.68 | 17.68 | 4 | |
|
37
|
(37)
Kristína Kuťková
Pohranice
9
1. 19.28 · 2. 19.81
|
Pohranice | 9 | 2 | 19.28 | 2 | 19.81 | 19.28 | 9 | ||
| 5 |
38
|
(38)
Katarína Sklenárová
Malý Lapáš
10
1. 14.53 · 2. 14.00
|
Malý Lapáš | 10 | 1 | 14.53 | 1 | 14.00 | 14.00 | 1 | |
|
39
|
(39)
Nina Harnišová
Hôrka
9
1. 24.39 · 2. 18.40
|
Hôrka | 9 | 2 | 24.39 | 2 | 18.40 | 18.40 | 7 | ||
| 6 |
40
|
(40)
Sabina Golisová
Zákopčie Tarabov
10
1. 15.00 · 2. 17.33
|
Zákopčie Tarabov | 10 | 1 | 15.00 | 1 | 17.33 | 15.00 | 2 | |
|
41
|
(41)
Natália Škorvánková
Nosice
10
1. 17.81 · 2. 19.31
|
Nosice | 10 | 2 | 17.81 | 2 | 19.31 | 17.81 | 5 | ||
| 7 |
42
|
(42)
Natália Švíková
Kolárovice
10
1. 24.04 · 2. 17.22
|
Kolárovice | 10 | 1 | 24.04 | 1 | 17.22 | 17.22 | 3 | |
|
43
|
(43)
Mia Harnišová
Vlková
9
1. 30.69 · 2. 27.73
|
Vlková | 9 | 2 | 30.69 | 2 | 27.73 | 27.73 | 13 |
Start list
Podradzka šesťdesiatka 7. kolo SLv60 - 2026
Spišské Podhradie, 3. 10. 2026
Mladší chlapci 10
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
47
|
(47)
Samuel Krošlák
Nosice
10
1. 29.02 · 2. 22.45
|
Nosice | 10 | 1 | 29.02 | 1 | 22.45 | 22.45 | 10 | |
|
48
|
(48)
Bruno Hmelár
Spišské Vlachy
9
1. 19.77 · 2. 19.57
|
Spišské Vlachy | 9 | 2 | 19.77 | 2 | 19.57 | 19.57 | 8 | ||
| 2 |
49
|
(49)
Tomáš Mikloš
Madunice
10
1. 14.21 · 2. 14.24
|
Madunice | 10 | 1 | 14.21 | 1 | 14.24 | 14.21 | 1 | |
|
50
|
(50)
Luboš Volonik
Hliník nad Váhom
10
1. 17.67 · 2. 17.52
|
Hliník nad Váhom | 10 | 2 | 17.67 | 2 | 17.52 | 17.52 | 5 | ||
| 3 |
51
|
(51)
Ján Marton
Šuňava
10
1. 18.42 · 2. 21.92
|
Šuňava | 10 | 1 | 18.42 | 1 | 21.92 | 18.42 | 6 | |
|
52
|
(52)
Dominik Janek
Madunice
10
1. 16.39 · 2. 16.12
|
Madunice | 10 | 2 | 16.39 | 2 | 16.12 | 16.12 | 3 | ||
| 4 |
53
|
(53)
Matúš Lehotský
Štrba
10
1. 19.46 · 2. 20.00
|
Štrba | 10 | 1 | 19.46 | 1 | 20.00 | 19.46 | 7 | |
|
54
|
(54)
Marián Čičkán
Nosice
9
1. 22.77 · 2. 21.98
|
Nosice | 9 | 2 | 22.77 | 2 | 21.98 | 21.98 | 9 | ||
| 5 |
55
|
(55)
Marek Mičacík
Kolárovice
10
1. 16.07 · 2. 17.16
|
Kolárovice | 10 | 1 | 16.07 | 1 | 17.16 | 16.07 | 2 | |
|
56
|
(56)
Erik Rak
Madunice
10
1. 16.69 · 2. 21.61
|
Madunice | 10 | 2 | 16.69 | 2 | 21.61 | 16.69 | 4 |
Start list
Podradzka šesťdesiatka 7. kolo SLv60 - 2026
Spišské Podhradie, 3. 10. 2026
Mladšie dievčatá 12
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
61
|
(61)
Alexandra Grib
Štrba
11
1. 16.22 · 2. 15.90
|
Štrba | 11 | 1 | 16.22 | 1 | 15.90 | 15.90 | 10 | |
|
62
|
(62)
Natália Štrauchová
Smižany
12
1. 14.85 · 2. 14.77
|
Smižany | 12 | 2 | 14.85 | 2 | 14.77 | 14.77 | 4 | ||
| 2 |
63
|
(63)
Linda Helmešová
Hliník nad Váhom
12
1. NP · 2. 15.57
|
Hliník nad Váhom | 12 | 1 | NP | 1 | 15.57 | 15.57 | 6 | |
|
64
|
(64)
Katarína Lišuchová
Hranovnica
12
1. 16.95 · 2. 15.58
|
Hranovnica | 12 | 2 | 16.95 | 2 | 15.58 | 15.58 | 7 | ||
| 3 |
65
|
(65)
Ester Rumíšková
Madunice
12
1. 20.27 · 2. 15.70
|
Madunice | 12 | 1 | 20.27 | 1 | 15.70 | 15.70 | 8 | |
|
67
|
(67)
Vanessa Rybanská
Hliník nad Váhom
12
1. 18.50 · 2. 15.98
|
Hliník nad Váhom | 12 | 2 | 18.50 | 2 | 15.98 | 15.98 | 11 | ||
| 4 |
68
|
(68)
Yvonne Franeková
Zákopčie Tarabov
11
1. 16.45 · 2. 19.72
|
Zákopčie Tarabov | 11 | 1 | 16.45 | 1 | 19.72 | 16.45 | 13 | |
|
69
|
(69)
Alžbeta Szabóová
Madunice
12
1. 16.29 · 2. 16.08
|
Madunice | 12 | 2 | 16.29 | 2 | 16.08 | 16.08 | 12 | ||
| 5 |
70
|
(70)
Karolína Gelnarová
Malý Lapáš
12
1. 16.84 · 2. 17.21
|
Malý Lapáš | 12 | 1 | 16.84 | 1 | 17.21 | 16.84 | 14 | |
|
71
|
(71)
Kristína Dzurilová
Smižany
11
1. 15.72 · 2. 15.93
|
Smižany | 11 | 2 | 15.72 | 2 | 15.93 | 15.72 | 9 | ||
| 6 |
72
|
(72)
Nela Kavalcová
Hliník nad Váhom
11
1. 16.92 · 2. NP
|
Hliník nad Váhom | 11 | 1 | 16.92 | 1 | NP | 16.92 | 15 | |
|
73
|
(73)
Bianka Forgáčová
Spišské Podhradie
12
1. 26.06 · 2. 17.14
|
Spišské Podhradie | 12 | 2 | 26.06 | 2 | 17.14 | 17.14 | 16 | ||
| 7 |
74
|
(74)
Laura Berkyová
Nosice
12
1. 13.98 · 2. 13.61
|
Nosice | 12 | 1 | 13.98 | 1 | 13.61 | 13.61 | 1 | |
|
75
|
(75)
Radoslava Kapušanská
Spišské Podhradie
12
1. 14.16 · 2. 15.46
|
Spišské Podhradie | 12 | 2 | 14.16 | 2 | 15.46 | 14.16 | 2 | ||
| 8 |
76
|
(76)
Karin Malecová
Hôrka
12
1. NP · 2. 15.14
|
Hôrka | 12 | 1 | NP | 1 | 15.14 | 15.14 | 5 | |
|
77
|
Spišské Podhradie 11 1. 15.32 · 2. 14.32 | Spišské Podhradie | 11 | 2 | 15.32 | 2 | 14.32 | 14.32 | 3 | ||
| 9 |
78
|
(78)
Sofia Šefraňová
Kolárovice
12
1. NP · 2. NP
|
Kolárovice | 12 | 1 | NP | 1 | NP | NP | 20 | |
|
79
|
(79)
Viktória Faračová
Spišské Podhradie
11
1. 24.20 · 2. 23.42
|
Spišské Podhradie | 11 | 2 | 24.20 | 2 | 23.42 | 23.42 | 19 | ||
| 10 |
80
|
(80)
Vanesa Kubicová
Kolárovice
11
1. 20.69 · 2. 17.53
|
Kolárovice | 11 | 1 | 20.69 | 1 | 17.53 | 17.53 | 17 | |
|
81
|
(81)
Gabriela Šimáková
Kolárovice
12
1. 25.19 · 2. 21.51
|
Kolárovice | 12 | 2 | 25.19 | 2 | 21.51 | 21.51 | 18 |
Start list
Podradzka šesťdesiatka 7. kolo SLv60 - 2026
Spišské Podhradie, 3. 10. 2026
Mladší chlapci 12
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
85
|
(85)
Richard Kožuško
Spišské Podhradie
12
1. 15.19 · 2. 17.48
|
Spišské Podhradie | 12 | 1 | 15.19 | 1 | 17.48 | 15.19 | 9 | |
|
86
|
(86)
Jakub Kravár
Malý Lapáš
12
1. 15.26 · 2. 14.83
|
Malý Lapáš | 12 | 2 | 15.26 | 2 | 14.83 | 14.83 | 7 | ||
| 2 |
87
|
(87)
Radoslav Golis
Zákopčie Tarabov
12
1. 13.66 · 2. 13.59
|
Zákopčie Tarabov | 12 | 1 | 13.66 | 1 | 13.59 | 13.59 | 2 | |
|
88
|
(88)
Šimon Šoka
Madunice
12
1. 16.03 · 2. 13.54
|
Madunice | 12 | 2 | 16.03 | 2 | 13.54 | 13.54 | 1 | ||
| 3 |
89
|
(89)
Richard Gotthard
Myjava
11
1. 14.45 · 2. 15.32
|
Myjava | 11 | 1 | 14.45 | 1 | 15.32 | 14.45 | 5 | |
|
90
|
(90)
Tomáš Lipovský
Smižany
11
1. 14.63 · 2. 14.74
|
Smižany | 11 | 2 | 14.63 | 2 | 14.74 | 14.63 | 6 | ||
| 4 |
91
|
(91)
Martin Waradzín
Štrba
12
1. 21.74 · 2. 15.75
|
Štrba | 12 | 1 | 21.74 | 1 | 15.75 | 15.75 | 10 | |
|
92
|
(92)
Martin Adamčík
Madunice
12
1. 14.08 · 2. 14.96
|
Madunice | 12 | 2 | 14.08 | 2 | 14.96 | 14.08 | 4 | ||
| 5 |
93
|
(93)
Lukáš Lehotský
Štrba
12
1. 14.51 · 2. 13.72
|
Štrba | 12 | 1 | 14.51 | 1 | 13.72 | 13.72 | 3 | |
|
94
|
(94)
Matej Prílepok
Spišské Podhradie
11
1. 14.86 · 2. 15.33
|
Spišské Podhradie | 11 | 2 | 14.86 | 2 | 15.33 | 14.86 | 8 | ||
| 6 |
95
|
(95)
Sebastián Brúder
Myjava
12
1. 16.74 · 2. 23.07
|
Myjava | 12 | 1 | 16.74 | 1 | 23.07 | 16.74 | 11 |
Start list
Podradzka šesťdesiatka 7. kolo SLv60 - 2026
Spišské Podhradie, 3. 10. 2026
Staršie dievčatá 14
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
100
|
(100)
Nina Petrušková
Smižany
14
1. NP · 2. 11.97
|
Smižany | 14 | 1 | NP | 1 | 11.97 | 11.97 | 1 | |
|
101
|
(101)
Lucia Pilková
Veľký Lapáš
14
1. 12.56 · 2. 12.63
|
Veľký Lapáš | 14 | 2 | 12.56 | 2 | 12.63 | 12.56 | 4 | ||
| 2 |
102
|
(102)
Janka Granecova
Spišské Podhradie
14
1. 12.87 · 2. 12.44
|
Spišské Podhradie | 14 | 1 | 12.87 | 1 | 12.44 | 12.44 | 2 | |
|
110
|
(110)
Kiara Grünvaldska
Štrba
14
1. 15.88 · 2. 19.05
|
Štrba | 14 | 2 | 15.88 | 2 | 19.05 | 15.88 | 11 | ||
| 3 |
105
|
(105)
Natália Nemky
Veľký Lapáš
13
1. 12.60 · 2. 12.50
|
Veľký Lapáš | 13 | 1 | 12.60 | 1 | 12.50 | 12.50 | 3 | |
|
106
|
(106)
Paula Fabryová
Spišské Podhradie
14
1. NP · 2. 13.24
|
Spišské Podhradie | 14 | 2 | NP | 2 | 13.24 | 13.24 | 6 | ||
| 4 |
108
|
(108)
Radka Mrocková
Dohňany
14
1. 12.86 · 2. 14.43
|
Dohňany | 14 | 1 | 12.86 | 1 | 14.43 | 12.86 | 5 | |
|
109
|
(109)
Simona Bartová
Bystričany
14
1. 15.48 · 2. 13.62
|
Bystričany | 14 | 2 | 15.48 | 2 | 13.62 | 13.62 | 8 | ||
| 5 |
104
|
(104)
Karolína Kožušková
Spišské Podhradie
14
1. 19.58 · 2. 13.61
|
Spišské Podhradie | 14 | 1 | 19.58 | 1 | 13.61 | 13.61 | 7 | |
|
111
|
(111)
Karolína Hrabčáková
Vlková
14
1. 14.50 · 2. 20.18
|
Vlková | 14 | 2 | 14.50 | 2 | 20.18 | 14.50 | 9 | ||
| 6 |
112
|
(112)
Magdaléna Derevjaniková
Štrba
13
1. 15.11 · 2. 15.29
|
Štrba | 13 | 1 | 15.11 | 1 | 15.29 | 15.11 | 10 | |
|
113
|
(113)
Simona Korabská
Spišské Podhradie
13
1. 23.84 · 2. NP
|
Spišské Podhradie | 13 | 2 | 23.84 | 2 | NP | 23.84 | 12 |
Start list
Podradzka šesťdesiatka 7. kolo SLv60 - 2026
Spišské Podhradie, 3. 10. 2026
Staršie dievčatá 16
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
117
|
(117)
Ela Šulaková
Štrba
16
1. 18.27 · 2. NP
|
Štrba | 16 | 1 | 18.27 | 1 | NP | 18.27 | 8 | |
|
118
|
(118)
Sofia Berkyová
Nosice
15
1. 12.27 · 2. NP
|
Nosice | 15 | 2 | 12.27 | 2 | NP | 12.27 | 5 | ||
| 2 |
119
|
(119)
Natália Kiššová
Madunice
16
1. NP · 2. 19.77
|
Madunice | 16 | 1 | NP | 1 | 19.77 | 19.77 | 9 | |
|
120
|
(120)
Natália Bačová
Spišské Podhradie
15
1. 15.86 · 2. 21.82
|
Spišské Podhradie | 15 | 2 | 15.86 | 2 | 21.82 | 15.86 | 7 | ||
| 3 |
121
|
(121)
Dominika Vidová
Bystričany
15
1. 12.91 · 2. 13.02
|
Bystričany | 15 | 1 | 12.91 | 1 | 13.02 | 12.91 | 6 | |
|
122
|
(122)
Kristína Krajčíková
Uhrovec
16
1. 12.55 · 2. 12.12
|
Uhrovec | 16 | 2 | 12.55 | 2 | 12.12 | 12.12 | 2 | ||
| 4 |
123
|
(123)
Timea Kupčová
Spišská Teplica
16
1. 12.00 · 2. NP
|
Spišská Teplica | 16 | 1 | 12.00 | 1 | NP | 12.00 | 1 | |
|
124
|
(124)
Nina Helmešová
Hliník nad Váhom
16
1. 12.41 · 2. 12.25
|
Hliník nad Váhom | 16 | 2 | 12.41 | 2 | 12.25 | 12.25 | 4 | ||
| 5 |
125
|
(125)
Natália Hmelárová
Spišské Vlachy
16
1. 14.78 · 2. 12.17
|
Spišské Vlachy | 16 | 1 | 14.78 | 1 | 12.17 | 12.17 | 3 |
Start list
Podradzka šesťdesiatka 7. kolo SLv60 - 2026
Spišské Podhradie, 3. 10. 2026
Starší chlapci 14
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
129
|
(129)
Marko Zaťura
Šuňava
14
1. 14.03 · 2. 20.49
|
Šuňava | 14 | 1 | 14.03 | 1 | 20.49 | 14.03 | 6 | |
|
130
|
(130)
Joshua Edmondson
Smižany
14
1. NP · 2. 12.17
|
Smižany | 14 | 2 | NP | 2 | 12.17 | 12.17 | 1 | ||
| 2 |
131
|
(131)
Filip Ľudvík
Šuňava
14
1. 12.87 · 2. 21.21
|
Šuňava | 14 | 1 | 12.87 | 1 | 21.21 | 12.87 | 2 | |
|
132
|
(132)
Maxim Alex Kováč
Bystričany
13
1. NP · 2. 16.80
|
Bystričany | 13 | 2 | NP | 2 | 16.80 | 16.80 | 11 | ||
| 3 |
133
|
(133)
Bystrík Smolár
Šuňava
14
1. 15.85 · 2. 25.56
|
Šuňava | 14 | 1 | 15.85 | 1 | 25.56 | 15.85 | 9 | |
|
134
|
(134)
Oliver Šariský
Spišské Podhradie
14
1. 13.61 · 2. 13.11
|
Spišské Podhradie | 14 | 2 | 13.61 | 2 | 13.11 | 13.11 | 3 | ||
| 4 |
135
|
(135)
Martin Zajac
Šuňava
13
1. 15.97 · 2. 16.10
|
Šuňava | 13 | 1 | 15.97 | 1 | 16.10 | 15.97 | 10 | |
|
136
|
(136)
Marek Krošlák
Nosice
13
1. 19.98 · 2. 15.41
|
Nosice | 13 | 2 | 19.98 | 2 | 15.41 | 15.41 | 8 | ||
| 5 |
137
|
(137)
Tadeáš Fridman
Šuňava
13
1. 15.04 · 2. 23.58
|
Šuňava | 13 | 1 | 15.04 | 1 | 23.58 | 15.04 | 7 | |
|
138
|
(138)
Branko Čibenka
Trnové
13
1. NP · 2. 13.12
|
Trnové | 13 | 2 | NP | 2 | 13.12 | 13.12 | 4 | ||
| 6 |
139
|
(139)
Matej Ferenčák
Danišovce
13
1. 13.96 · 2. NP
|
Danišovce | 13 | 1 | 13.96 | 1 | NP | 13.96 | 5 |
Start list
Podradzka šesťdesiatka 7. kolo SLv60 - 2026
Spišské Podhradie, 3. 10. 2026
Starší chlapci 16
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
143
|
(143)
Tomáš Simeon Bajnok
Šuňava
15
1. 14.37 · 2. 17.67
|
Šuňava | 15 | 1 | 14.37 | 1 | 17.67 | 14.37 | 11 | |
|
154
|
(154)
Patrik Šary
Poprad Stráže
16
1. 13.45 · 2. 13.93
|
Poprad Stráže | 16 | 2 | 13.45 | 2 | 13.93 | 13.45 | 9 | ||
| 2 |
145
|
(145)
Sebastián Hažík
Zákopčie Tarabov
16
1. 13.35 · 2. 13.31
|
Zákopčie Tarabov | 16 | 1 | 13.35 | 1 | 13.31 | 13.31 | 8 | |
|
146
|
(146)
Chris Pitoňák
Smižany
15
1. 13.13 · 2. NP
|
Smižany | 15 | 2 | 13.13 | 2 | NP | 13.13 | 7 | ||
| 3 |
147
|
(147)
Jaroslav Pilka
Veľký Lapáš
16
1. 14.00 · 2. 12.97
|
Veľký Lapáš | 16 | 1 | 14.00 | 1 | 12.97 | 12.97 | 5 | |
|
148
|
(148)
Michal Ďuriš
Bystričany
16
1. 12.18 · 2. 20.14
|
Bystričany | 16 | 2 | 12.18 | 2 | 20.14 | 12.18 | 3 | ||
| 4 |
150
|
(150)
Štefan Benko
Hôrka
15
1. 13.77 · 2. 13.99
|
Hôrka | 15 | 1 | 13.77 | 1 | 13.99 | 13.77 | 10 | |
|
151
|
(151)
Jakub Krištof
Smižany
15
1. NP · 2. 12.99
|
Smižany | 15 | 2 | NP | 2 | 12.99 | 12.99 | 6 | ||
| 5 |
152
|
(152)
Patrik Klim
Spišské Podhradie
15
1. 12.24 · 2. 16.94
|
Spišské Podhradie | 15 | 1 | 12.24 | 1 | 16.94 | 12.24 | 4 | |
|
153
|
(153)
Radovan Rosina
Nosice
16
1. 11.85 · 2. NP
|
Nosice | 16 | 2 | 11.85 | 2 | NP | 11.85 | 2 | ||
| 6 |
144
|
(144)
Tomáš Pavlanský
Smižany
15
1. 11.40 · 2. NP
|
Smižany | 15 | 1 | 11.40 | 1 | NP | 11.40 | 1 |