X. MSR v behu na 60m s prekážkami — tlač štartových listín
Kategórie
Start list
X. MSR v behu na 60m s prekážkami
Opatovce Nad Nitrou, 20. 9. 2026
Mladšie dievčatá 10
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
5
|
(5)
- -
-
10
|
- | 10 | 1 | 1 | 13 | ||||
|
6
|
(6)
Laura Lélyová
Myjava
10
1. 18.89 · 2. 18.64
|
Myjava | 10 | 2 | 18.89 | 2 | 18.64 | 18.64 | 11 | ||
| 2 |
7
|
(7)
Nina Chobotová
Pohranice
10
1. 19.24 · 2. 18.73
|
Pohranice | 10 | 1 | 19.24 | 1 | 18.73 | 18.73 | 12 | |
|
8
|
(8)
Lenka Sokolská
Spišské Podhradie
9
1. 18.57 · 2. 19.59
|
Spišské Podhradie | 9 | 2 | 18.57 | 2 | 19.59 | 18.57 | 10 | ||
| 3 |
9
|
(9)
- -
-
10
|
- | 10 | 1 | 1 | 14 | ||||
|
10
|
(10)
Paulínka Huliaková
Trnové
9
1. 16.91 · 2. 17.84
|
Trnové | 9 | 2 | 16.91 | 2 | 17.84 | 16.91 | 7 | ||
| 4 |
11
|
(11)
Naomi Vavrová
Spišská Teplica
9
1. 18.83 · 2. 17.65
|
Spišská Teplica | 9 | 1 | 18.83 | 1 | 17.65 | 17.65 | 9 | |
|
12
|
(12)
Natália Škorvánková
Nosice
10
1. 17.68 · 2. 16.92
|
Nosice | 10 | 2 | 17.68 | 2 | 16.92 | 16.92 | 8 | ||
| 5 |
13
|
(13)
Bronislava Benčeková
Veľký Lapáš
10
1. 19.23 · 2. 16.33
|
Veľký Lapáš | 10 | 1 | 19.23 | 1 | 16.33 | 16.33 | 6 | |
|
14
|
(14)
Lucia Podzámska
Myjava
9
1. 15.99 · 2. 15.84
|
Myjava | 9 | 2 | 15.99 | 2 | 15.84 | 15.84 | 3 | ||
| 6 |
15
|
(15)
Natália Švíková
Kolárovice
10
1. 16.22 · 2. 17.04
|
Kolárovice | 10 | 1 | 16.22 | 1 | 17.04 | 16.22 | 5 | |
|
16
|
(16)
Lucia Mašanová
Malý Lapáš
10
1. 15.59 · 2. 15.87
|
Malý Lapáš | 10 | 2 | 15.59 | 2 | 15.87 | 15.59 | 2 | ||
| 7 |
17
|
(17)
Sabina Golisová
Zákopčie Tarabov
10
1. 17.62 · 2. 16.20
|
Zákopčie Tarabov | 10 | 1 | 17.62 | 1 | 16.20 | 16.20 | 4 | |
|
18
|
(18)
Katarína Sklenárová
Malý Lapáš
10
1. 13.81 · 2. NP
|
Malý Lapáš | 10 | 2 | 13.81 | 2 | NP | 13.81 | 1 |
Start list
X. MSR v behu na 60m s prekážkami
Opatovce Nad Nitrou, 20. 9. 2026
Mladší chlapci 10
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
25
|
(25)
Matej Otruba
Myjava
9
1. 21.69 · 2. 16.80
|
Myjava | 9 | 1 | 21.69 | 1 | 16.80 | 16.80 | 8 | |
|
26
|
(26)
Ján Marton
Šuňava
10
1. 17.77 · 2. 16.29
|
Šuňava | 10 | 2 | 17.77 | 2 | 16.29 | 16.29 | 6 | ||
| 2 |
27
|
(27)
Lukáš Majerčík
Veľký Lapáš
9
1. 17.28 · 2. 15.77
|
Veľký Lapáš | 9 | 1 | 17.28 | 1 | 15.77 | 15.77 | 4 | |
|
28
|
(28)
Oliver Bitomský
Zákopčie Tarabov
10
1. 17.58 · 2. NP
|
Zákopčie Tarabov | 10 | 2 | 17.58 | 2 | NP | 17.58 | 11 | ||
| 3 |
29
|
(29)
Marek Mičacík
Kolárovice
10
1. 16.18 · 2. 16.31
|
Kolárovice | 10 | 1 | 16.18 | 1 | 16.31 | 16.18 | 5 | |
|
30
|
(30)
Patrik Cabaj
Veľký Lapáš
9
1. 24.45 · 2. NP
|
Veľký Lapáš | 9 | 2 | 24.45 | 2 | NP | 24.45 | 12 | ||
| 4 |
31
|
(31)
Bruno Hmelár
Spišské Vlachy
9
1. 16.77 · 2. 17.08
|
Spišské Vlachy | 9 | 1 | 16.77 | 1 | 17.08 | 16.77 | 7 | |
|
32
|
(32)
Dominik Janek
Madunice
10
1. 17.01 · 2. 21.05
|
Madunice | 10 | 2 | 17.01 | 2 | 21.05 | 17.01 | 9 | ||
| 5 |
33
|
(33)
Erik Rak
Madunice
10
1. 17.12 · 2. 18.78
|
Madunice | 10 | 1 | 17.12 | 1 | 18.78 | 17.12 | 10 | |
|
34
|
(34)
Lukáš Kružlík
Veľký Lapáš
9
1. 14.74 · 2. 14.79
|
Veľký Lapáš | 9 | 2 | 14.74 | 2 | 14.79 | 14.74 | 3 | ||
| 6 |
35
|
(35)
Peter Marušic
Myjava
9
1. 22.11 · 2. 13.93
|
Myjava | 9 | 1 | 22.11 | 1 | 13.93 | 13.93 | 2 | |
|
36
|
(36)
Tomáš Mikloš
Madunice
10
1. 14.86 · 2. 13.91
|
Madunice | 10 | 2 | 14.86 | 2 | 13.91 | 13.91 | 1 |
Start list
X. MSR v behu na 60m s prekážkami
Opatovce Nad Nitrou, 20. 9. 2026
Mladšie dievčatá 12
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
41
|
(41)
- -
-
11
|
- | 11 | 1 | 1 | 18 | ||||
|
42
|
(42)
Viktória Brúderová
Myjava
11
1. 17.82 · 2. 17.18
|
Myjava | 11 | 2 | 17.82 | 2 | 17.18 | 17.18 | 16 | ||
| 2 |
43
|
(43)
Yvonne Franeková
Zákopčie Tarabov
11
1. 16.53 · 2. NP
|
Zákopčie Tarabov | 11 | 1 | 16.53 | 1 | NP | 16.53 | 14 | |
|
44
|
(44)
Karolína Gelnarová
Malý Lapáš
12
1. 16.11 · 2. 18.36
|
Malý Lapáš | 12 | 2 | 16.11 | 2 | 18.36 | 16.11 | 13 | ||
| 3 |
45
|
(45)
Kristína Dzurilová
Smižany
11
1. 15.34 · 2. 15.12
|
Smižany | 11 | 1 | 15.34 | 1 | 15.12 | 15.12 | 7 | |
|
46
|
(46)
Bianka Forgáčová
Spišské Podhradie
12
1. NP · 2. 16.77
|
Spišské Podhradie | 12 | 2 | NP | 2 | 16.77 | 16.77 | 15 | ||
| 4 |
47
|
(47)
Johanka Ivašková
Trnové
11
1. 16.15 · 2. 15.99
|
Trnové | 11 | 1 | 16.15 | 1 | 15.99 | 15.99 | 12 | |
|
48
|
(48)
Emily Morihladková
Babulicov Vrch
12
1. 15.64 · 2. 16.12
|
Babulicov Vrch | 12 | 2 | 15.64 | 2 | 16.12 | 15.64 | 10 | ||
| 5 |
49
|
(49)
Alžbeta Szabóová
Madunice
12
1. 15.09 · 2. 15.85
|
Madunice | 12 | 1 | 15.09 | 1 | 15.85 | 15.09 | 6 | |
|
50
|
(50)
Soňa Podzámska
Myjava
12
1. 16.30 · 2. 15.23
|
Myjava | 12 | 2 | 16.30 | 2 | 15.23 | 15.23 | 9 | ||
| 6 |
51
|
(51)
Ema Otrubová
Myjava
12
1. 15.97 · 2. 15.20
|
Myjava | 12 | 1 | 15.97 | 1 | 15.20 | 15.20 | 8 | |
|
52
|
(52)
Hanka Čibenková
Trnové
11
1. 15.74 · 2. 15.85
|
Trnové | 11 | 2 | 15.74 | 2 | 15.85 | 15.74 | 11 | ||
| 7 |
53
|
Spišské Podhradie 11 1. 14.53 · 2. 14.67 | Spišské Podhradie | 11 | 1 | 14.53 | 1 | 14.67 | 14.53 | 3 | |
|
54
|
(54)
Radoslava Kapušanská
Spišské Podhradie
12
1. 14.69 · 2. 14.58
|
Spišské Podhradie | 12 | 2 | 14.69 | 2 | 14.58 | 14.58 | 5 | ||
| 8 |
55
|
(55)
Natália Štrauchová
Smižany
12
1. NP · 2. 17.59
|
Smižany | 12 | 1 | NP | 1 | 17.59 | 17.59 | 17 | |
|
56
|
(56)
Ester Rumíšková
Madunice
12
1. 14.56 · 2. NP
|
Madunice | 12 | 2 | 14.56 | 2 | NP | 14.56 | 4 | ||
| 9 |
57
|
(57)
Laura Berkyová
Nosice
12
1. 21.21 · 2. 13.58
|
Nosice | 12 | 1 | 21.21 | 1 | 13.58 | 13.58 | 2 | |
|
58
|
(58)
Emma Jendrálová
Spišská Teplica
12
1. 12.92 · 2. 19.25
|
Spišská Teplica | 12 | 2 | 12.92 | 2 | 19.25 | 12.92 | 1 |
Start list
X. MSR v behu na 60m s prekážkami
Opatovce Nad Nitrou, 20. 9. 2026
Mladší chlapci 12
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
63
|
(63)
- -
-
11
|
- | 11 | 1 | 1 | 16 | ||||
|
64
|
(64)
Sebastián Brúder
Myjava
12
1. 19.76 · 2. 18.19
|
Myjava | 12 | 2 | 19.76 | 2 | 18.19 | 18.19 | 13 | ||
| 2 |
65
|
(65)
Richard Kožuško
Spišské Podhradie
12
1. NP · 2. NP
|
Spišské Podhradie | 12 | 1 | NP | 1 | NP | NP | 14 | |
|
66
|
(66)
Tomáš Lipovský
Smižany
11
1. NP · 2. 14.76
|
Smižany | 11 | 2 | NP | 2 | 14.76 | 14.76 | 8 | ||
| 3 |
67
|
(67)
Samuel Kružlík
Veľký Lapáš
11
1. 19.24 · 2. 14.59
|
Veľký Lapáš | 11 | 1 | 19.24 | 1 | 14.59 | 14.59 | 6 | |
|
68
|
(68)
Richard Gotthard
Myjava
11
1. 15.42 · 2. 14.87
|
Myjava | 11 | 2 | 15.42 | 2 | 14.87 | 14.87 | 9 | ||
| 4 |
69
|
(69)
Jakub Kravár
Malý Lapáš
12
1. 15.04 · 2. 15.20
|
Malý Lapáš | 12 | 1 | 15.04 | 1 | 15.20 | 15.04 | 10 | |
|
70
|
(70)
Matej Prílepok
Spišské Podhradie
11
1. 17.79 · 2. 15.65
|
Spišské Podhradie | 11 | 2 | 17.79 | 2 | 15.65 | 15.65 | 11 | ||
| 5 |
71
|
(71)
Matej Mičacík
Kolárovice
11
1. 14.62 · 2. NP
|
Kolárovice | 11 | 1 | 14.62 | 1 | NP | 14.62 | 7 | |
|
72
|
(72)
Samuel Michálek
Babulicov Vrch
11
1. 21.65 · 2. 17.76
|
Babulicov Vrch | 11 | 2 | 21.65 | 2 | 17.76 | 17.76 | 12 | ||
| 6 |
73
|
(73)
- -
-
11
|
- | 11 | 1 | 1 | D | 15 | |||
|
74
|
(74)
Martin Adamčík
Madunice
12
1. 17.52 · 2. 14.19
|
Madunice | 12 | 2 | 17.52 | 2 | 14.19 | 14.19 | 4 | ||
| 7 |
75
|
(75)
Jakub Danišek
Trnové
12
1. 16.56 · 2. 13.71
|
Trnové | 12 | 1 | 16.56 | 1 | 13.71 | 13.71 | 3 | |
|
76
|
(76)
Radoslav Golis
Zákopčie Tarabov
12
1. 74.93 · 2. 14.36
|
Zákopčie Tarabov | 12 | 2 | 74.93 | 2 | 14.36 | 14.36 | 5 | ||
| 8 |
77
|
(77)
Matej Ďatko
Trnové
12
1. 19.30 · 2. 13.64
|
Trnové | 12 | 1 | 19.30 | 1 | 13.64 | 13.64 | 2 | |
|
78
|
(78)
Šimon Šoka
Madunice
12
1. 15.49 · 2. 12.57
|
Madunice | 12 | 2 | 15.49 | 2 | 12.57 | 12.57 | 1 |
Start list
X. MSR v behu na 60m s prekážkami
Opatovce Nad Nitrou, 20. 9. 2026
Staršie dievčatá 14
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
85
|
(85)
- -
-
13
|
- | 13 | 1 | 1 | 16 | ||||
|
86
|
(86)
Emili Korenková
Spišská Teplica
13
1. 15.13 · 2. 14.70
|
Spišská Teplica | 13 | 2 | 15.13 | 2 | 14.70 | 14.70 | 10 | ||
| 2 |
87
|
Štrba 13 1. 15.32 · 2. 16.35 | Štrba | 13 | 1 | 15.32 | 1 | 16.35 | 15.32 | 11 | |
|
88
|
(88)
Alžbeta Kružicová
Babulicov Vrch
13
1. 14.25 · 2. 13.90
|
Babulicov Vrch | 13 | 2 | 14.25 | 2 | 13.90 | 13.90 | 8 | ||
| 3 |
89
|
(89)
- -
-
13
|
- | 13 | 1 | 1 | D | 15 | |||
|
90
|
(90)
Diana Ondejčíková
Dohňany
14
1. 14.13 · 2. 13.64
|
Dohňany | 14 | 2 | 14.13 | 2 | 13.64 | 13.64 | 7 | ||
| 4 |
91
|
(91)
Karolína Kožušková
Spišské Podhradie
14
1. 20.15 · 2. 17.67
|
Spišské Podhradie | 14 | 1 | 20.15 | 1 | 17.67 | 17.67 | 12 | |
|
92
|
(92)
Simona Bartová
Bystričany
14
1. 20.13 · 2. 19.30
|
Bystričany | 14 | 2 | 20.13 | 2 | 19.30 | 19.30 | 13 | ||
| 5 |
93
|
(93)
Paula Fabryová
Spišské Podhradie
14
1. NP · 2. NP
|
Spišské Podhradie | 14 | 1 | NP | 1 | NP | NP | 14 | |
|
94
|
(94)
Laura Sádecká
DHZM Púchov
14
1. 13.25 · 2. 13.07
|
DHZM Púchov | 14 | 2 | 13.25 | 2 | 13.07 | 13.07 | 5 | ||
| 6 |
95
|
(95)
Natália Nemky
Veľký Lapáš
13
1. 14.46 · 2. 12.99
|
Veľký Lapáš | 13 | 1 | 14.46 | 1 | 12.99 | 12.99 | 4 | |
|
96
|
(96)
Romana Košecká
Nosice
14
1. 15.28 · 2. 12.75
|
Nosice | 14 | 2 | 15.28 | 2 | 12.75 | 12.75 | 3 | ||
| 7 |
97
|
(97)
Janka Granecova
Spišské Podhradie
14
1. NP · 2. 13.11
|
Spišské Podhradie | 14 | 1 | NP | 1 | 13.11 | 13.11 | 6 | |
|
98
|
(98)
Radka Mrocková
Dohňany
14
1. 12.60 · 2. 15.05
|
Dohňany | 14 | 2 | 12.60 | 2 | 15.05 | 12.60 | 2 | ||
| 8 |
99
|
(99)
Lucia Pilková
Veľký Lapáš
14
1. NP · 2. 14.58
|
Veľký Lapáš | 14 | 1 | NP | 1 | 14.58 | 14.58 | 9 | |
|
100
|
(100)
Nina Petrušková
Smižany
14
1. 12.08 · 2. NP
|
Smižany | 14 | 2 | 12.08 | 2 | NP | 12.08 | 1 |
Start list
X. MSR v behu na 60m s prekážkami
Opatovce Nad Nitrou, 20. 9. 2026
Staršie dievčatá 16
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
105
|
(105)
- -
-
16
|
- | 16 | 1 | 1 | 10 | ||||
|
106
|
(106)
Linda Bučková
DHZM Púchov
15
1. 15.44 · 2. 13.77
|
DHZM Púchov | 15 | 2 | 15.44 | 2 | 13.77 | 13.77 | 8 | ||
| 2 |
107
|
(107)
Elena Hušková
Moravský Svätý Ján
15
1. 13.17 · 2. 14.89
|
Moravský Svätý Ján | 15 | 1 | 13.17 | 1 | 14.89 | 13.17 | 7 | |
|
108
|
(108)
Nina Helmešová
Hliník nad Váhom
16
1. 13.73 · 2. 12.31
|
Hliník nad Váhom | 16 | 2 | 13.73 | 2 | 12.31 | 12.31 | 4 | ||
| 3 |
109
|
(109)
Dominika Vidová
Bystričany
15
1. 13.31 · 2. 12.68
|
Bystričany | 15 | 1 | 13.31 | 1 | 12.68 | 12.68 | 6 | |
|
110
|
(110)
Kristína Krajčíková
Uhrovec
16
1. 20.23 · 2. 12.57
|
Uhrovec | 16 | 2 | 20.23 | 2 | 12.57 | 12.57 | 5 | ||
| 4 |
111
|
(111)
Sofia Berkyová
Nosice
15
1. 12.18 · 2. 11.95
|
Nosice | 15 | 1 | 12.18 | 1 | 11.95 | 11.95 | 3 | |
|
112
|
(112)
Timea Kupčová
Spišská Teplica
16
1. NP · 2. 11.68
|
Spišská Teplica | 16 | 2 | NP | 2 | 11.68 | 11.68 | 2 | ||
| 5 |
113
|
(113)
Natália Hmelárová
Spišské Vlachy
16
1. 11.79 · 2. 11.57
|
Spišské Vlachy | 16 | 1 | 11.79 | 1 | 11.57 | 11.57 | 1 | |
|
114
|
(114)
Natália Kiššová
Madunice
16
1. 15.73 · 2. 20.59
|
Madunice | 16 | 2 | 15.73 | 2 | 20.59 | 15.73 | 9 |
Start list
X. MSR v behu na 60m s prekážkami
Opatovce Nad Nitrou, 20. 9. 2026
Starší chlapci 14
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
119
|
(119)
- -
-
13
|
- | 13 | 1 | 1 | 10 | ||||
|
120
|
(120)
Tadeáš Fridman
Šuňava
13
1. 15.75 · 2. NP
|
Šuňava | 13 | 2 | 15.75 | 2 | NP | 15.75 | 7 | ||
| 2 |
121
|
(121)
Marek Krošlák
Nosice
13
1. 23.84 · 2. 25.25
|
Nosice | 13 | 1 | 23.84 | 1 | 25.25 | 23.84 | 8 | |
|
122
|
(122)
Róbert Kováčik
Kolárovice
14
1. 13.93 · 2. NP
|
Kolárovice | 14 | 2 | 13.93 | 2 | NP | 13.93 | 5 | ||
| 3 |
123
|
(123)
Branko Čibenka
Trnové
13
1. 14.16 · 2. 20.97
|
Trnové | 13 | 1 | 14.16 | 1 | 20.97 | 14.16 | 6 | |
|
124
|
(124)
Filip Ľudvík
Šuňava
14
1. 13.33 · 2. 13.36
|
Šuňava | 14 | 2 | 13.33 | 2 | 13.36 | 13.33 | 4 | ||
| 4 |
125
|
(125)
- -
-
13
|
- | 13 | 1 | 1 | 9 | ||||
|
126
|
(126)
Marko Zaťura
Šuňava
14
1. 12.53 · 2. NP
|
Šuňava | 14 | 2 | 12.53 | 2 | NP | 12.53 | 2 | ||
| 5 |
127
|
(127)
Oliver Šariský
Spišské Podhradie
14
1. 21.82 · 2. 13.16
|
Spišské Podhradie | 14 | 1 | 21.82 | 1 | 13.16 | 13.16 | 3 | |
|
128
|
(128)
Joshua Edmondson
Smižany
14
1. 12.57 · 2. 12.11
|
Smižany | 14 | 2 | 12.57 | 2 | 12.11 | 12.11 | 1 |
Start list
X. MSR v behu na 60m s prekážkami
Opatovce Nad Nitrou, 20. 9. 2026
Starší chlapci 16
| Roz. | š.č | Meno | Druzstvo | Vek | dr. | 1. pokus | dr. | 2. pokus | Lepší | Por. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
133
|
(133)
- -
-
15
|
- | 15 | 1 | 1 | 12 | ||||
|
135
|
(135)
Štefan Benko
Hôrka
15
1. 13.53 · 2. 16.85
|
Hôrka | 15 | 2 | 13.53 | 2 | 16.85 | 13.53 | 7 | ||
| 2 |
137
|
(137)
Chris Pitoňák
Smižany
15
1. NP · 2. NP
|
Smižany | 15 | 1 | NP | 1 | NP | NP | 11 | |
|
138
|
(138)
Matej Linder
Moravský Svätý Ján
15
1. 15.97 · 2. 12.66
|
Moravský Svätý Ján | 15 | 2 | 15.97 | 2 | 12.66 | 12.66 | 6 | ||
| 3 |
139
|
(139)
Sebastián Hažík
Zákopčie Tarabov
16
1. 13.58 · 2. 14.08
|
Zákopčie Tarabov | 16 | 1 | 13.58 | 1 | 14.08 | 13.58 | 8 | |
|
140
|
(140)
Július Dúcky
Madunice
15
1. 13.81 · 2. 14.24
|
Madunice | 15 | 2 | 13.81 | 2 | 14.24 | 13.81 | 10 | ||
| 4 |
141
|
(141)
Kristián Hubka
Moravský svätý Ján
16
1. 13.71 · 2. NP
|
Moravský svätý Ján | 16 | 1 | 13.71 | 1 | NP | 13.71 | 9 | |
|
142
|
(142)
Jaroslav Pilka
Veľký Lapáš
16
1. 15.04 · 2. 12.46
|
Veľký Lapáš | 16 | 2 | 15.04 | 2 | 12.46 | 12.46 | 5 | ||
| 5 |
143
|
(143)
Michal Ďuriš
Bystričany
16
1. 12.25 · 2. NP
|
Bystričany | 16 | 1 | 12.25 | 1 | NP | 12.25 | 3 | |
|
144
|
(144)
Patrik Klim
Spišské Podhradie
15
1. 12.37 · 2. NP
|
Spišské Podhradie | 15 | 2 | 12.37 | 2 | NP | 12.37 | 4 | ||
| 6 |
145
|
(145)
Radovan Rosina
Nosice
16
1. 11.57 · 2. 11.44
|
Nosice | 16 | 1 | 11.57 | 1 | 11.44 | 11.44 | 2 | |
|
146
|
(146)
Tomáš Pavlanský
Smižany
15
1. 11.37 · 2. NP
|
Smižany | 15 | 2 | 11.37 | 2 | NP | 11.37 | 1 |